Naujienų prenumerata
Prisijunkite norėdami gauti naujienas.
Facebook
 

 

Susisiekite
IĮ "BS Kompanija"
el. paštas: info@viskas-plaukams.lt
telefonas: +370 61 527738
  • NETRUKUS PAKVIESIME Į NAUJĄ MŪSŲ E.PARDUOTUVĘ! LAUKITE STAIGMENŲ!

    NETRUKUS PAKVIESIME Į NAUJĄ MŪSŲ E.PARDUOTUVĘ! LAUKITE STAIGMENŲ!

Medavita Intensyvus koncentratas nuo plaukų slinkimo pH 3.5 100ml

MEDAVITA|PROBLEMINEI GALVOS ODAI

Kaina: 62.00

Intensyvi plaukų slinkimo priemonė užpatentuota MEDAVITA laboratorijoje. Unikalus išskirtinio gamybos proceso rezultatas, kuris stimuliuoja kapiliarų kraujotaką ir slopina fermentus, atsakingus už funkcinius pokyčius, sukeliančius plaukų slinkimą.

Sudėtyje išskirtinės ir aktyvios augalinės kilmės veikliosios medžiagos (alavijas, imbieras, viksva, kamparas, arnika, galbanum, rozmarinas, cinamonas, mira, muskato riešutas) kartu su antioksidantais pasižymi deguonies prisotinimu ir kraujagyslių aktyvumą sukeliančiomis savybėmis, kurios skatina augimą, stiprina plaukų folikulų įsitvirtinimą ir prailgina plauko gyvenimo trukmę. Taip pat išsaugo svogūnėlį plauko augimo stadijoje.

Ypatingai rekomenduojama galvos odai su lėta kapiliarine cirkuliacija, plaukų slinkimo prevencijai ir esamam plaukų slinkimo mažinimui.
Be parabenų


Ispėjimas: Nenaudoti iškarto po plaukų dažymo ar balinimo.


Naudojimas: Panaudojus pasirinktą Medavita šampūną, naudokite koncentratą tiesiai ant galvos odos 2 cm atstumu su lengvu pirštų galiukų paspaudimu. Produkto likutį paskirstyti probleminėse srityse, lengvai masažuojant. Nenuplauti.

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

 

Komentarai